Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим

Нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим

Категорія: Велич Тарасового слова

      22 травня 2014 року в Києво-Святошинській центральній районній бібліотеці для дорослих м. Вишневе зустрілися два покоління: учасники літературно-мистецького клубу "Вишнівська осінь"та учні 8-Б класу Вишнівської ЗОШ №3 Зеленовою Людмилою Василівною.

      У мистецькій залі бібліотеки була показана театральна вистава "Наймичка" за поемою Тараса Шевченка. Усі виконавці, а це учні 9-А класу Вишнівської ЗОШ №2 Богдан Бевза, Даша Пархомець, Ярослав Бєдний, Степан Калюс, Вероніка Мисюк, Марина Доценко сценічно зіграли відповідні ролі. Акторська майстерність учнів не залишила байдужим жодного глядача. Усі відчули материнську любов Ганнм до Марка, разом з нею переживали її вчинок, а звключна частина викликала сльози на очах глядачів. Як сказала Лариса Пальчикова "ми ніби побували в театрі".

      Усю виставу супроводжували українські пісні у виконанні учасниць літературно-мистецького клубу "Вишнівська осінь" Любові Стипаненко, Людмили Мельник, Лідії Куранди.

      Працюючи над постановкою співробітники бібліотеки Алла Стеблюк та Оксана Томко у співдружності з учителем української мови та літератури Ларисою Литвин ставили за мету не тільки популяризацію творчості великого сина українського народу, а й формування умолодого покоління почуття патріотизму, національної свідомості, виховання поваги до традицій, звичаї і культури українського народу, любові до рідного слова, яка передаєтьмя з молоком матері.

скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Сентябрь 2021 (5)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)

^