Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнський тиждень права.

Категорія: Правове виховання

Тема зустрічі «Запобігання дискримінації та насильству дитини: дома, в школі, на вулиці». Таїсія Іванівна ознайомила присутніх про їх права та обов’язки, розповіла, що однією з основних причин формування протиправної поведінки є насильство в сім'ї, жорстока поведінка з дітьми, алкоголізм, наркоманія, соціальне сирітство. Слухачі дізналися про відповідальність за куріння та споживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв у заборонених для цього місцях. Окремо і більш детально спеціаліст у справах дітей зупинилася на проблемі «булінгу» і як потрібно діяти у разі насильства серед учнівської молоді. «Цькування у шкільному середовищі набуває все більших масштабів, тож боротися з нею треба вже зараз» - наголосила Таїсія Іванівна.
Нажаль, досить часто молоді, соціально незрілі люди не розуміють, що за будь-який злочин чи правопорушення обов’язково настає відповідальність.
Учні виявили великий інтерес до цієї теми, адже цікаво було знати, за які проступки які види покарань передбачені, і яку відповідальність за них несуть неповнолітні.
Присутні мали змогу переглянути відеоролики «70-річчя Загальної декларації прав людини» та «Захищай свої права та права інших»
Всеукраїнський тиждень права.
.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Декабрь 2019 (1)
Ноябрь 2019 (4)
Октябрь 2019 (3)
Сентябрь 2019 (6)
Август 2019 (7)
Июль 2019 (2)

^