Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » Всеукраїнський тиждень права.

Всеукраїнський тиждень права.

Категорія: Правове виховання

Тема зустрічі «Запобігання дискримінації та насильству дитини: дома, в школі, на вулиці». Таїсія Іванівна ознайомила присутніх про їх права та обов’язки, розповіла, що однією з основних причин формування протиправної поведінки є насильство в сім'ї, жорстока поведінка з дітьми, алкоголізм, наркоманія, соціальне сирітство. Слухачі дізналися про відповідальність за куріння та споживання алкогольних і слабоалкогольних напоїв у заборонених для цього місцях. Окремо і більш детально спеціаліст у справах дітей зупинилася на проблемі «булінгу» і як потрібно діяти у разі насильства серед учнівської молоді. «Цькування у шкільному середовищі набуває все більших масштабів, тож боротися з нею треба вже зараз» - наголосила Таїсія Іванівна.
Нажаль, досить часто молоді, соціально незрілі люди не розуміють, що за будь-який злочин чи правопорушення обов’язково настає відповідальність.
Учні виявили великий інтерес до цієї теми, адже цікаво було знати, за які проступки які види покарань передбачені, і яку відповідальність за них несуть неповнолітні.
Присутні мали змогу переглянути відеоролики «70-річчя Загальної декларації прав людини» та «Захищай свої права та права інших»
Всеукраїнський тиждень права.
.
скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Сентябрь 2021 (5)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)

^