Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України

Сучасна молодь читає

Категорія: Відзначаємо, святкуємо, пропонуємо

Ось і наша бібліотека підготувала книжкову виставку «Сучасна молодь читає», на якій представлені популярні книги сучасних українських та зарубіжних авторів. Крім художньої літератури на книжковій виставці представлені періодичні видання бібліотеки.
Сучасна молодь читає

Тренд читання в Україні популяризується з кожним новим днем. На книжковому ринку з’являється все більше новинок: текстів українських письменників та якісних перекладів книг світової літератури. До того ж видавництва настільки зосереджено працюють над візуальним оформленням примірників, що подекуди пройти повз якусь книгу й не купити її – справді неможливо.
Сучасна молодь читає

Сучасна молодь різниться у своїх літературних смаках. Українська молодь віддає перевагу читанню книг сучасних українських авторів, а не класичної української літератури. Популярними є книги: Сергія Жадана,Оксани Забужко, Грицька Чубая, Надійки Гербіш, Павла Коробчука, Василя Шкляра, Ліни Костенко, Люко Дашвар, Тараса Прохаська, Юрка Іздрика, «Століття Якова» Володимира Лиса та інших. У списку «Топ-10 найбільш популярних зарубіжних книг для молоді» на сьогоднішній день входять наступні твори:Михайло Булгаков «Майстер і Маргарита», Стефані Майєр «Сутінки. Сага», Пауло Коельо «Алхімік», Габріель Гарсіа Маркес «Сто років самотності», Януш Вишневський «Самотність в мережі», Джоан Роулінг «Гаррі Поттер», Антуан де Сент-Екзюпері «Маленький принц», Федір Достоєвський «Злочин і кара», Маргарет Мітчелл «Віднесені вітром»,«Щоденник Анни Франк» та ін.
Є хороший вислів Джоанн Роулінг: «Якщо Ви не любите читати, значить Ви не знайшли потрібну книгу». Кожна нова книга – це завжди подія та нове знайомство. А їх в нашій бібліотеці вдосталь.
Шанувальників і любителів книги запрошуємо відвідати бібліотеку та познайомитись з цікавою літературою, молодими авторами, сучасними письменниками.
Будемо сподіватись, що кожен знайде «свою» книгу. І наші наступні покоління підтримають культ читання, адже особлива магічна атмосфера книги не зрівняється ані із здобутками сучасних ЗМІ, ані з надбаннями новітніх технологій.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Июль 2020 (11)
Июнь 2020 (4)
Апрель 2020 (1)
Март 2020 (2)
Февраль 2020 (4)
Январь 2020 (1)

^