Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » 10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Категорія: Новинки книжкового світу

10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Віннікот Вудс Дональд. Дитина, сім'я і зовнішній світ / Дональд Вудс Віннікот. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 226 с.
Ця книга присвячена розвитку дитини. Простою і неформальною мовою автор розповідає про годування, плачі, ігри, незалежності і сором'язливості, а також про такі серйозні проблеми як злодійство і брехня.
Значна частина книги присвячена походженням агресії, а також страху залежності і тому, до яких тяжких наслідків вони призводять в дорослому житті.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Віннікот Вудс Дональд. Розмова з батьками. Нестрашний психоаналіз Віннікота/ Дональд Вудс Віннікот. – Київ : Центр учбової літератури, 2020. – 118 с.
Своєю відвертістю ця книга майже лякає – і нею ж притягує. Вона підтримує і підбадьорює, не вселяючи помилкових надій на те, що «хтось знає краще». Її абсолютно необхідно читати професіоналам-лікарям, педагогам, психологам, – тому що для них це робота класика, вперше перекладена на українську мову.
Але по-справжньому вона все таки адресована тим, кого Віннікот знав, розумів і кому служив всі довгі роки своєї медичної практики – тим, у кого були, є і будуть маленькі діти.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Віннікот Вудз Дональд. Сім'я та розвиток особистості. Мати та дитина / Дональд Вудс Віннікот. – К. : Видавничий дім «Сварог», 2020. – 376 с.
У книзі зібрані лекції, прочитані головним чином для соціальних робітників. Центральна тема – сім’я та розвиток на цій природній основі різноманітних соціальних груп. Я включив до неї також численні спроби сформулювати або переформулювати теорію емоційного розвитку дитини як індивіда. Головне моє припущення: структура сім’ї багато в чому залежить від тенденцій розвитку особистості. Сім’я відіграє найважливішу роль як місце, де дитина вперше стикається із силами, діючими в суспільстві. Прототипом взаємовідносин зі світом служать початкові відносини немовляти та матері, у яких мати є представником складного оточуючого світу та сприяє розвитку спадково закладених якостей особистості дитини або перешкоджає цьому. Ось така центральна ідея моїх виступів, хоча кожне з них призначалося для конкретної групи слухачів у певних місці та часі.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Кавалло Р., Панарезе А. Не програмуйте дитину: як наші слова впливають на долю дітей / Роберто Кавалло, Панарезе Антоніо. – Київ: Центр учбової літератури, 2020. – 160 с.
Книга «Не програмуйте дитину» призначена батькам, які з усіх сил намагаються зробити як краще, але не розуміють, чому дитина не слухається, соромиться, постійно нервує або грубить, чому вона перетворилася на бунтівного, незадоволеного, втраченого підлітка і чому в дорослому житті вона ризикує залишитися нещасною людиною, не знайти себе.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Капро Х. Найщасливіший малюк на дитячому майданчику. Як виховувати дитину від року до чотирьох років доброзичливим, терплячим і слухняним / Харві Капро. – Київ : Видавничий дім Сварог, 2020. – 232 с.
Маленькі діти багато в чому схожі на ... печерних людей. Це ключова ідея з книги доктора Харві Карпа, яку він радить взяти на озброєння всім батькам. Мозок малюків від року до чотирьох років ще незрілий, і психіка відрізняється відсутністю гнучкості. Звідси – дитяче упертість, капризи і непослух. Тому спілкуватися з малюками треба зрозумілою їм мовою.
Унікальна методика, запропонована в книзі, допоможе батькам виховати в дитині такі якості, як доброзичливість і терплячість; навчити його бути хорошим другом і слухачем; розвинути в ньому впевненість у своїх силах і здорову самоповагу; виростити його щасливим людиною.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Курчинка Мері Шіді. Дитина з характером. Як її любити, виховувати і не зійти з розуму / Мері Шіді Курчинка. – Київ : Видавничий дім «Сварог», 2020. – 448 с.
Задираки, плаксії, ябеди, брехуни, задаваки, хвальки і віртуози гри на нервах - це ніякі не монстри, а всього лише діти, яким тільки належить стати дорослими. Їм буває дуже важко впоратися з собою без нашої допомоги, і формою захисної реакції стають протест або замкнутість. А ми часто не вміємо допомогти нашим дітям тому, що не знаємо як. Мудрі поради автора цієї книги, що стала світовим бестселером, допомогли сотням тисяч дорослих знайти правильний підхід до дітей з непростим характером. Мері Шіді Курчінка, вихователь з великим стажем, запевняє: щоб зрозуміти дитину, потрібно вміти ставити себе на його місце в самих різних ситуаціях, вчитися бачити, що його дратує, радує і засмучує, уважно слухати і чути те, що він намагається сказати вам - нерідко без допомоги слів.
Чому книга гідна прочитання
• Діти з характером - особливі. Вони ведуть себе не так, як ми очікуємо, спілкуються не так, як нам того хотілося б. Ця книга про те, як зрозуміти таких дітей і навчитися з ними спілкуватися.
• У книзі детально описані найрізноманітніші типи непростих дітей. Автор докладно описує їх найменші поведінкові нюанси, розповідає про дитячі переживання, і про те, що відчувають маленькі люди, яким самим не під силу впоратися зі своїм характером.
• Виховання ніколи не було простим і швидким і простим процесом з гарантованим результатом. Намагаючись зробити своїх дітей краще, виростити з них "справжніх" людей, ми нерідко допускаємо грубі помилки, що призводять до жахливих наслідків. У разі, якщо у дитини непростий характер, ситуація ускладнюється нашим роздратуванням від того, що стандартні виховні заходи не працюють і ситуація часто виходить з-під контролю.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Макнамара Д. Спокій, гра, розвиток. Як дорослі ростять маленьких дітей, а маленькі діти виховують дорослих / Дебора Макнамара. – Київ : Видавничий дім «Сварог», 2020. – 328 с.
Книга Дебори Макнамари «Спокій, гра, розвиток» — третя книга в серії «Бібліотека інституту Ньюфелда», продовжує розгляд моделі розвитку особистості на основі теорії прихильності Гордона Ньюфелда. Тема книги — діти дошкільного віку. Без перебільшення, Дебора Макнамара написала повноцінний посібник для батьків про те, як зрозуміти суть внутрішнього світу дітей. Показуючи, що дошкільний вік відіграє вирішальну роль у розвитку здатності до відносин, вона розглядає незрілість, притаманну дитині цього віку, — одне з найбільш ігнорованих і невірно зрозумілих понять, — не як вада, що вимагає миттєвого виправлення, а як частина задуму розвитку. Основна проблема людини полягає в тому, що не всі ми дорослішаємо, стаючи старше. Автор переконливо доводить, що тільки розуміючи незрілість дошкільнят — чого їм бракує і чому, — ми зможемо усвідомити значення умов, сприятливих для істинного дорослішання, а значить, зможемо розібратися в самих собі і виконати завдання виховання дітей. Адже, якщо ми знаємо, що потрібно Природі і можемо забезпечити ці умови, то ми дозволимо собі трохи розслабитися, а потім і порадіти спонтанно дозріваючим плодам.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Оота Т. Найкращий тато! Як залишитися в серці дитини, коли працюєщ з ранку до вечора / Тосімаса Оота. – Київ: Видавничий дім «Сварог», 2020. – 112 с.
Продовження серії «Японські батьки». Бути сучасним чоловіком нелегко, а татом — ще складніше! У цій книзі зібрані прості та ефективні поради для тих, хто насилу поєднує кар’єру і батьківство.
Японський автор Тосімаса Оота розповідає, як батькові спілкуватися з дитиною при нестачі часу, як за якісь секунди розмови залишити слід в душі дитини, у що пограти, коли є всього кілька хвилин. Виховання перетвориться в захоплюючу гру, а зайнятий трудоголік — в самого дбайливого тата на світі.
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Паркер М. Розмови з дітьми на складні теми /Майкл Паркер. – Київ: Видавничий дім «Сварог», 2020. – 176 с.
У цій книзі ви знайдете сто п’ять тем, які варто обговорити з підлітками 10-15 років, щоб прищепити їм прийняті у вашій родині і суспільстві цінності і розвинути звичку думати. Від життєвих питань (що означає «справжній друг»; чи можна скачувати фільми в Інтернеті?) – до найскладніших (чи потрібна нам смертна кара?). Майкл Паркер впевнений, що хороша освіта – це лише частина хорошого виховання.
Не менш важливо з дитинства привчати людини міркувати над етичними дилемами. Але робити це краще без моралей, в грі і захоплюючому діалозі на рівних, щоб дитина сама приходила до вірних висновків.
Ця книга-шпаргалка допоможе вам тактовно і легко обговорювати з вашою дитиною відносини, любов і секс, норми і закони суспільства, екологію і майбутнє нашої планети, поняття справедливості, етику брехні і правди. Читайте, сперечайтеся, обговорюйте, але не повчайте!
10 книг, які стануть у нагоді батькам (Рекомендаційний список літератури)

Хелловелл Е., Рейті Д. Чому я відволікаюся. Як розпізнати синдром дефіциту уваги у дорослих і дітей та що з ним робити / Едвард Хелловелл, Джон Рейті. – Київ : Видавничий дім Сварог, 2019. – 392 с.
Едвард Хелловелл всесвітньо визнаний експерт по синдрому дефіциту уваги і Джон Рейт — практикуючий психіатр — ретельно переробили і доповнили актуальною медичною інформацією свою книгу-бестселер, сумарний тираж якої перевищив 2 мільйони примірників. Через живі історії і приклади своїх пацієнтів (як дітей, так і дорослих) вони досліджують різні форми СДУГ (синдрому дефіциту уваги і гіперактивності) — від власне гіперактивності до мрійливості.
Експерти розвіюють типові міфи про СДУГ, пропонують корисні інструменти і розповідають про всі доступні варіанти лікування. Крім того, вони дають поради про те, як поводитися з дитиною, партнером або іншим членом сім’ї, якому поставили такий діагноз.
Худа без добра не буває. Найважливіше про що розповідають автори – про переваги, які йдуть пліч-о-пліч з цим «розладом», серед яких енергійність і висока інтуїтивність, креативність, ентузіазм


скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Сентябрь 2021 (5)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)
Апрель 2021 (4)

^