Тарас Шевченко — духовний символ України
Відзначаємо 80-річчя Ліни Костенко
Тарас Шевченко — духовний символ України
» » 25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Категорія: Вишнівська міська територіальна громада

25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Бреяк О.В., О.В.Макаренко. Історія села Крюківщина з найдавніших часів до початку ХХІ століття. / О.В.Бреяк, О.В. Макаренко.-К.: Український видавничий консорціум, Українська конфедерація журналістів, 2011.-128 с.: іл.
Науково-популярне історико-краєзнавче видання книги про чудову перлину Київської області Києвє-Святошинського району село Крюківщина. Книга відображає історію села від давніх часів до сьогодення, вона сприяє патріотичному вихованню молоді і поважного відношення до своєї історії, традицій, майбутнього села. Це народжує не тільки шану й повагу, а й віру в те, що наша духовність відроджується - адже ми повертаємось до джерел народних, до творчості, яка прийшла до нас з глибини століть. Видання призначене для широкого кола читачів.
25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Вишневе – місто духовності і добра / упорядник В. В. Болгов. – К. : Українське наукове товариство краєзнавства, геральдики та фалеристики, 2012. – 112 с.
Презентаційне історико-краєзнавче видання книги «Вишневе – місто духовності і добра» до 125-річчя заснування м Вишневе. У книзі описана історія міста від його заснування до сьогодення, а також ідеться про дбайливе збереження традицій, розширення культурних та ділових зв’язків. Книга має пізнавальну цінність і призначена для широкого кола читачів.
25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Вишневе: 130 років: історично-краєзнавче видання / укл. О. М. Войналович. – К. : Новий Час, 2017. – 352 с. : іл.
Це справжній літопис, адже в ній відображена вся історія сучасного міста. На сторінках видання зібрано найяскравіші моменти з історії Вишневого, розповідається про видатних вишнівчан,історія становлення та розвитку підприємств, установ та організацій, які діють на його території, Унікальні історії, хроніки, ілюстрації.
Видання призначене для широкого кола читачів.
25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Вишневе // Чумацький шлях. – 2009. – №2. – (Спецвипуск).
На сторінках всеукраїнського журналу «Чумацький шлях» розпочата серія публікацій про малі міста України. Перший випуск цієї серії присвячений наймолодшому місту України – Вишневому. В журналі висвітлена історія міста, його сьогодення, дано ґрунтовну соціально-економічну характеристику. Подана інформація про підприємства міста, про його почесних мешканців.
25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Вишневе в старій фотографії. Історія та особистості : альбом / упоряд. В. Г. Бухаров. - Київ : Новий Час, 2018. - 300 с. : іл.
Фотоальбом "Вишневе в старій фотографії" висвітлює історії створення підприємств: ДП "Жулянський машинобудівний завод "ВІЗАР", Київську спецавтобазу 0901, Український науково-дослідний інститут скляної і фарфоро-фаянсової промисловості., а також тих, хто на них працював.
В розділі "Особистості в історії міста" про тих, хто перший оселився на станції Жуляни, хто виховував і навчав покоління юних вишнівчан, хто відливав скульптури і оживляв порцелянову красу. До видання увійшло понад 300 фотографій, більшість з яких публікується вперше. Сотні вишнівчан поділилися родинними фото для створення цього видання. Видання розраховане на широке коло читачів.
25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

«ВІЗАР» - від витоків у майбутнє: історико-публіцистичне видання. – К. : Київська книжково-журнальна фабрика. – 2013. – 176 с. : іл.
Державне підприємство «Жулянський машинобудівний завод «ВІЗАР» було створене для виробництва спеціальної техніки оборонного призначення. Завод пройшов шлях від філії Київського виробничого об'єднання ім.. Артема до самостійного підприємства, що володіє технологіями, найсучаснішим устаткуванням і висококваліфікованими кадрами.
Ця книга видана до 45-річчя створення заводу. На сторінках видання проходить вся історія підприємства з 1968 по 2013 рік. Унікальні історії, спогади, хроніки, ілюстрації, фото.
Розрахована на всіх, хто цікавиться історією рідного краю.
25 вересня - День Вишневої міської територіальної громади

Дзюдо. Перші 35 років. Вишневе / упоряд. С. Яременко. – К. : ТОВ «ПОЛОСАТКОТ», 2019. – 105 с. : іл.
Перші сторінки книги присвячені Заслуженому тренеру України з боротьби самбо (2004) та дзюдо (2015) Віктору Мужчині, який втілив в життя свою мрію і започаткував справу, яка стала сенсом життя цілої плеяди його вихованців - Вишнівську школу дзюдо. За роки свого існування вишнівська школа дзюдо подарувала світу 4 заслужених майстра спорту України, 4 майстра спорту міжнародного класу, 26 майстрів спорту СРСР та майстрів спорту України. У книзі окремі розділи присвяячені тренерам, спортсменам та фотографії, які розкривають історію народження, розвитку та успішного становлення вишнівської школи дзюдо. Видання здійснено за підтримки: міського голови Іллі Дікова та виконавчого комітету Вишневої міської ради і розраховане на широке коло читачів.скачать dle 10.3фильмы бесплатно

Архів новин

Октябрь 2021 (3)
Сентябрь 2021 (7)
Август 2021 (8)
Июль 2021 (3)
Июнь 2021 (7)
Май 2021 (11)

^